ГоловнаМультимедіаНовини бджільництваПасічники Рівненщини втрачають бджіл
Бджільництво в Україні

Пасічники Рівненщини втрачають бджіл

 Масова загибель бджіл. На Рівненщині пасічники б’ють на сполох. Кажуть, через діяльність аграрного холдингу постраждали тисячі бджіл.

 Родина Дмитруків займається бджолярством ще з 80-х. В останні кілька років під час посівної їм доводилося вивозити вулики в ліс або в інше безпечне місце. Аби вберегти господарство від впливу хімікатів, якими обробляють поля.

 Цього року врятувати пасіку не вдалося. У Дядьковичах частина бджіл загинула. А ще пасічники обурюються, що згідно із законодавством їм самостійно потрібно доводити, що у загибелі бджіл винні агрокомпанії. В аграрному голдингу “Акріс Агро” у Рівному, який бджолярі винуватять у потраві бджіл, ситуацію не коментують.

 Сергій Дмитрук каже, постраждали пасіки не лише в Дядьковичах. Бджоли загинули по всьому Рівненському районі. До слова, загибель бджіл фіксували в період посівної і торік. Як пояснює Володимир Лазарчук говорити про отруєння бджіл хімікатами ще рано. Адже це потрібно довести.

 Фахівці Держпродспоживслужби обстежили декілька господарств в Дядьковицькій громаді. Поки точно сказати, що причина загибелі бджіл саме отруєння не можуть. З пасік відібрали матеріали і відправили їх на дослідження в лабораторію. Результати будуть відомі протягом тижня.

SEEDS.org.ua за інформацією Рівне 1


 ЧИТАТИ: У СЕЛІ НА КІРОВОГРАДЩИНІ ПРАЦЮЄ ЄДИНЕ В ОБЛАСТІ ПІДПРИЄМСТВО, ДЕ ВИРОБЛЯЮТЬ ОРГАНІЧНИЙ МЕД

 

 

 

Останнє редагування Вівторок, 04 травня 2021 22:08
Оцініть матеріал!
(0 голосів)