ГоловнаПро пасікуПрепарати для бджіл
Бджільництво в Україні

Сайт про бджіл і бджільництво

Ізатізон

Автор Вівторок, 24 листопада 2015 04:45 Опубліковано в Ліки для бджіл

Ізатізон - це протипухлинний, противірусний, імуно коригувальний препарат. Застосовується для лікування і профілактики хвороб, що викликаються вірусами, а також вірусно-мікробними асоціаціями: вірусний параліч, кліщовий варроатоз, аскофероз і грибкові захворювання.

Детальніше ...

Акарасан

Автор Неділя, 08 листопада 2015 02:21 Опубліковано в Ліки для бджіл

Акарасан застосовується для лікування варроатоза й акарапідозу в бджолиних сім'ях.

Детальніше ...

Аква-Фло

Автор Понеділок, 16 листопада 2015 19:03 Опубліковано в Ліки для бджіл

Препарат Аква-Фло призначений для лікування вароатозу. Зручний у застосуванні на великих пасіках, оскільки після обробки у вуликах не залишається сторонніх предметів, як, наприклад, у разі використання пластин.

Детальніше ...

Аміпол-Т

Автор Понеділок, 16 листопада 2015 19:04 Опубліковано в Ліки для бджіл

Аміпол-Т (10 смуг) здатний ефективно знищувати дорослих кліщів варроа Якобсон - найбільш злісного ворога бджіл.

Виробляється у формі смужок 20х2х0.1 см, запаяних у фольгу по 10 штук. Матеріал - лущений шпон. Смужки просякнуті амітразом і тимолом. Ці розчини активних речовин контактно діють на кліщів.

Детальніше ...

Антивір

Автор Понеділок, 16 листопада 2015 19:29 Опубліковано в Ліки для бджіл

Антивір - це коричневий або сірий порошок, що випускається в пластикових упаковках.
Фармакологічна дія:
Препарат містить корисні мікроелементи, містить часниковий екстракт, амінокислоти, нікотинову кислоту, біотин, вітаміни A і B, сахарозу.

Детальніше ...

Антиваро

Автор Понеділок, 31 липня 2017 16:49 Опубліковано в Ліки для бджіл

Антиваро - являє собою тонкі деревні смужки, просочені активною речовиною флуметрином. Флуметрин є синтетичним піретроїдом з контактною акарицидною дією проти кліщів Varroa destructor і не має шкідливого впливу на бджіл, маток, личинок.

Детальніше ...

Апіаск

Автор Вівторок, 17 листопада 2015 11:01 Опубліковано в Ліки для бджіл

Апіаск - це фармакологічний препарат широкого протигрибкового спектру дії. Особливо активний щодо грибків Ascosphaera і Aspergillus. Основна діюча речовина Апіаска - клотримазол. Випуск препарату відбувається у вигляді смуг з паперу, упакованих в фольговані пакети по 10 шт.

Детальніше ...

Апівітамінка

Автор Субота, 21 листопада 2015 18:47 Опубліковано в Ліки для бджіл

Апівітамінка широко використовується пасічниками для підвищення у бджолосімей стійкості до різних видів інфекційних захворювань та стимуляції розвитку. Складається з вітамінів і різних амінокислот, що містяться у складі клітин організму бджіл.

Детальніше ...

Апіварол

Автор Вівторок, 17 листопада 2015 11:05 Опубліковано в Ліки для бджіл

Апіварол використовується для фумігації, діагностики та боротьби з варроатозом у бджіл.

Форми випуску:
Апіварол проводиться в банках із пластику, що містять 25 таблеток масою 0,7 г.

Детальніше ...

Апігель

Автор Субота, 21 листопада 2015 18:57 Опубліковано в Ліки для бджіл

Апігель слід використовувати для проведення профілактичних заходів і для основного лікування акарапідозу і варроатозу бджолосімей. Гель випускається в фольгованих пакетах по 50 г. Основна діюча речовина - фунгіцид.

Детальніше ...

Апідез

Автор Субота, 21 листопада 2015 19:02 Опубліковано в Ліки для бджіл

Апідез застосовують для проведення профілактичних робіт і для самого лікування вароатозу бджіл. Випуск відбувається в фольгованих пакетах по 10 смужок - це деревні пластини невеликого розміру, добре просочені розчином акарициду.

Детальніше ...

Апілекарь

Автор Субота, 21 листопада 2015 19:05 Опубліковано в Ліки для бджіл

Максимальна підтримка бджіл навесні, коли ще немає активного літа і хабар, а є гостра необхідність стимулювати швидкий розвиток сім'ї, дуже важлива. Бджолярі відзначають ефективну дію на комах кошти Апілекарь.

Детальніше ...

Апімам

Автор Субота, 21 листопада 2015 19:08 Опубліковано в Ліки для бджіл

Апімам - сучасний препарат, який, залучає бджіл, спонукає їх рої до щеплених. Він застосовується у вигляді «пасток» диких роїв, а також, на пасіках для лову бджолиних сімей.

Детальніше ...

Апірой

Автор Субота, 21 листопада 2015 19:13 Опубліковано в Ліки для бджіл

Апірой - це препарат, який полегшує залучення і упіймання бджіл перед активним роїнням.
Апірой 25 г - це білого кольору гель, який завдяки своїм складовим впливає на поведінку бджолиних сімей та їх об'єднання. Нанесення препарату на роевню сприяє заманюванню робочих особин у вулик.

Детальніше ...

Апісоль

Автор Субота, 21 листопада 2015 19:16 Опубліковано в Ліки для бджіл

Як і все живе, для активного, повноцінного існування бджоли потребують постійного поповнення раціону вітамінами, мікроелементами та ін. Важливими речовинами і сполуками. Препарат "Апісоль" містить повний комплекс всіх мінеральних речовин,

Детальніше ...

Апістоп

Автор Субота, 21 листопада 2015 19:18 Опубліковано в Ліки для бджіл

Апістоп діє заспокійливо на бджіл, завдяки вмісту в ньому букета з ефірних масел і звичайно феромонів, що виділяються бджолами. Він запобігає нападу бджіл. Випускається в пластиковій упаковці об'ємом 50 м Має вигляд жовтуватого гелю.

Детальніше ...

Апіфіт

Автор Субота, 21 листопада 2015 19:20 Опубліковано в Ліки для бджіл

Найбільші зусилля пасічники прикладають для боротьби з найважчим бджолиним недугою - варроатозом. Нещадний кліщ знищує цілі бджолині колонії, якщо вчасно не вжити заходів.

Детальніше ...

Асконазол

Автор Субота, 21 листопада 2015 19:21 Опубліковано в Ліки для бджіл

Асконазол необхідно використовувати при лікуванні хвороб бджолосімей такого типу, як аскосфероз і аспергільоз. Має великий спектр протигрибкової впливу. На вигляд - масляниста рідина жовтуватого відтінку. Основна діюча речовина - фунгіцид.

Детальніше ...

Аскосан

Автор Субота, 21 листопада 2015 19:23 Опубліковано в Ліки для бджіл

Аскосан використовують для лікування таких видів грибів, як Ascosphaera і Aspergillus. Він ефективний як для проведення профілактичних заходів, так і для основного лікування. Випускають у вигляді блакитного порошку, запечатаного в пакети по 5 г.

Детальніше ...

Бівароол 0,5 мл.

Автор Субота, 21 листопада 2015 19:30 Опубліковано в Ліки для бджіл

Бівароол використовується бджолярами для лікування бджолосімей від вароатозу, а також попереджає зараженню бджіл резистентними популяціями кліщів. Це маслянистий розчин білого кольору, що містить акарицид.

Детальніше ...

Бівароол 1мл.

Автор Субота, 21 листопада 2015 19:32 Опубліковано в Ліки для бджіл

Бівароол 1 мл. являє собою маслянисту рідину білого кольору, що випускається в скляних флакончиках. Він має яскраво виражені акарицидні контактні дії проти Varroa jacobsoni, запобігає появі кліщів.

Детальніше ...