Тактик

Помірно токсичний препарат Тактик 0,5 мл, що містить амітраз, є акарицидною препаратом. Незамінний на пасіках в боротьбі з кліщами Варроа. Емульсія, з концентрацією 0,01 мг на 1 бджолу, на життєдіяльності бджолосім'ї не відбивається.

У продажу є Тактик 0,5 мл в ампулах зі скла. Рідина в ампулі прозора, запах - характерний, буває як безбарвної, так і трохи жовтуватою. Однієї ампули достатньо для виготовлення 1 л розчину. Основою є чиста, використовується для пиття, вода.

Обробляти бджолосім'ї потрібно восени, коли підійшов до кінця медозбір, а розплід невеликий, також коли бджоли починають утворювати зимовий клуб, і візуально можна визначити, що дорослі бджоли вражені варроатозом. Потрібно встигнути виконати обробку до настання температури 0 ° С, коли турбувати бджіл вже не можна. Робоча емульсія готується в день запланованої обробки.

Обприскування - дрібнокрапельне. Обприскуються приготовленою сумішшю Тактик межрамочні зазори з розрахунку: 1 вуличка бджіл - 10 мл емульсії. Не допускається доза вище - це небезпечно. Слабкі бджолосім'ї обробляти дуже небажано - повинно бути не менше 5 вуличок. На якість меду обробка не впливає.

 

 

Останнє редагування Вівторок, 29 грудня 2020 16:09
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Детальніше в цій категорії: « Стоп-моль Тимол »