Головна4 сезони
Бджільництво в Україні

Сайт про бджіл і бджільництво

Основне завдання пасічника в літній сезон - утримання бджіл у стані високої льотної активності. До настання медозбору на пасіках готуються майже цілий рік. І під час нього роботи, спрямовані на одержання більшої кількості продукції, не припиняються.

Детальніше ...

   Осінні роботи на пасіці відрізняються від літніх двома особливостями - можливістю виникнення бджолиного злодійства й підвищеною злобливістю бджіл. У них ще не затих інстинкт збирання корму й злодійство, при неправильних діях бджоляра, може охопити пасіку.

Детальніше ...
   Товарна продуктивність бджолиних сімей, ефективність роботи на запиленні энтомофільних сільськогосподарських культур, здатність протистояти несприятливим умовам середовища перебування визначається багато в чому й характером росту їхньої сили, розвитком у весняний період року. Основне завдання пасічників у тім і складається, щоб створити сім'ям умови для прискореного їхнього розвитку навесні.
Детальніше ...

   Добре підготовлена ​​до зимівлі пасіка не вимагає додаткового догляду. Її лише періодично оглядають, і якщо трапляється щось непередбачене, надають допомогу. В умовах клімату з порівняно м’якою зимою, пізній обліт бджіл можить бути в листопаді, а перший обліт буває вже в лютому місяці.

Детальніше ...