ГоловнаВсі контакти
Бджільництво в Україні

Сайт про бджіл і бджільництво

Залиште ваше запитання чи повідомлення

Цей інформаційний сайт створено для популяризації бджільництва, як одного із найпривабливішого способу відпочинку, а останнім часом і джерелом достатньо непоганого заробітку (за умови правильної організації ведення бджільництва).

Ми намагаємося, щоб у ньому було зібрано якомога більше довідкової інформації та практичних порад стосовно утримання пасіки та бджіл.

Інформація, яка знаходиться на сайті розрахована на пасічників присадибних пасік, а також власників пасік, яких зараз називають "середнім класом", тобто власників 100 - 500 бджолосімей. Надіємось, що всі не байдужі до бджіл та медової продукції також знайдуть для себе корисну інформацію.

Ми будемо раді, якщо ви знайдете для себе відповіді на безліч запитань на сторінках сайту, ще більше ми будемо раді, коли ви пасічники-практики будете ділитися своїм досвідом в коментарях із початківцями. Кожна ваша порада на вагу золота!

Із задоволенням приймемо ваші пропозиції стосовно того яку інформацію ви б хотіли побачити на наших сторінках. Пишіть чого не вистачає на сайті, чи яку рубрику необхідно доповнити.

Якщо ви хочете безкоштовно розмістити свої статті стосовно ведення та утримання бджіл то пишіть на адресу topmail@meta.ua або у формі зворотнього зв'язку (див. нижче)

Допомога проекту (лише при бажанні) - реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0441 2244Моє ім'я (*)

Please type your full name.
Повідомлення (*)

Залиште ваше повідомлення
Я не бот (*)
Я не бот

Invalid Input Введіть код з картинки