Сайт про бджіл і бджільництво

Антиваро

Антиваро - являє собою тонкі деревні смужки, просочені активною речовиною флуметрином. Флуметрин є синтетичним піретроїдом з контактною акарицидною дією проти кліщів Varroa destructor і не має шкідливого впливу на бджіл, маток, личинок.

Склад: кожна смужка містить 3,6 гр. флуметрина 

Застосування: для діагностики, профілактики та лікування вароатозу у бджіл. 

Спосіб застосування: смужки відкривають безпосередньо перед застосуванням. Закріплюють через 2 рамки по одній стрічці.

Обробка бджолиних сімей препаратом Антиваро здійснюється: ранньою весною - коли у сім'ї личинки та лялечки займають незначний простір; влітку - в кінці липня - на початку серпня, коли матки обмежено відкладають яйця, площа з личинками і лялечками незначна,а інша частина заповнена медом і більшість самок кліщів знаходиться на бджолах. Обробка здійснюється беспосередньо після викачування меду центрифугою після головного взятку; восени - коли площа з бджолиними личинками значно зменшується.

Дозування: доза залежить від сили бджолиної сім'ї. Для відводків та слабких бджолиних сімей використовують 1-4 смужк, для нормально розвинених та сильних бджолиних сімей - 2 - 4 смужки. Смужки тримати у вулику 35 двін, але не більше 6 тижнів. Для діагностики варроатозу на дно вулика покласти білий папір змащений олією та тримати смужки 24 години, щоботримати результат діагностики.

 

 

Останнє редагування Вівторок, 29 грудня 2020 16:22
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Детальніше в цій категорії: « Екопол Варолом »