Сайт про бджіл і бджільництво

Стільниковий мед

Стільниковий мед має найвищу якість і цінність. Забрусом (восковими кришечками) бджоли закривають соту лише тоді, коли в ній знаходиться повністю зрілий мед. Саме під кришечкою в сотовому меді зосереджується найбільша кількість ферментів, які бджоли консервують.

Стільниковий мед завжди високо цінується покупцями, бо він потрапляє до них у своєму природному стані, уникаючи контактів з технологічним обладнанням, зберігаючи аромат квітів, з яких він зібраний.
Стільниковий мед також містить прополіс. Тоненькою плівкою прополісу бджоли покривають кожну комірку стільника перед наповненням її медом.
Перед запечатуванням комірок стільників бджоли додають до кожної з них секрет слинних залоз, в якому міститься лізоцим. Ця речовина сприяє підвищенню резистентності організму людини.
Мед у стільниках засвоюється на 99,9%. Щоденне споживання однієї-двох столових ложок вбереже вас від застуди, нежиті, захворювань дихальної системи, допоможе відновити сили після стресових ситуацій, важкої фізичної та розумової роботи.

У європейсьих країнах дуже цінується стільниковий мед, заготівельники (експортери) меду в Україні приймають мед в спеціальній тарі розмірами 15Х15 та вагою 330 гр.

 

 

Останнє редагування Середа, 23 грудня 2020 00:17
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)