ГоловнаМультимедіаНовини бджільництваЗа програмою USAID підприємство на Луганщині отримало 5,5 тисяч замовлень від бджолярів
Бджільництво в Україні

За програмою USAID підприємство на Луганщині отримало 5,5 тисяч замовлень від бджолярів

 В рамках проєкту підтримки бджолярів підприємcтво зі Старобільська Луганської областіотримало замовлення від 150 бджолярів Сходу України на виготовлення вуликів.

 Про це повідомляється на Facebook-сторінці USAID «Економічна підтримка Східної України».

 Програма підтримки бджолярів та виробників обладнання для бджільництва від USAID передбачає, що бджоляр купує вулик у виробника за 70% його вартості, 20% компенсує Проєкт USAID, 10% – знижка виробника.

 Після відбору заявок від виробників Проєкт USAID обрав підприємство «Nuсleus».

 Виробник отримав замовлень від бджолярів на 5 500 вуликів із сосни. Це вдвічі більше, ніж на підприємстві виготовили торік.

 «Залежно від розміру своєї пасіки та її потреб кожен бджоляр замовив від 20 до 200 вуликів. Наша новинка – "вулики в шип", які завдяки кріпленню є стійкими до перепаду температур взимку. Оскільки сезон вже розпочався, ці вулики будуть на новий сезон. Це гарна програма, адже про нас, як про виробників, дізнаються більше бджолярів Сходу України, ми маємо портфель замовлень на кілька місяців наперед», – розповів менеджер підприємства Олександр Лагодіч.

 Вартість одного вулика – від 1000 до 2300 гривень: ціна залежить від комплектації.

 «Така програма від Проєкту USAID дозволяє надати допомогу і бджолярам, і виробникам обладнання для бджільництва. Це дозволить завантажити потужності виробника, а бджолярам допоможе оновити вулики, збільшити їх кількість, що врешті сприятиме розвитку медового сектору Сходу України», – сказав провідний фахівець з розвитку медового бізнесу Проєкту USAID Руслан Марков.


ЧИТАТИ: УКРАЇНСЬКІ ВИРОБНИКИ ВСТАНОВИЛИ РЕКОРД ІЗ ЕКСПОРТУ МЕДУ

 

 

Останнє редагування Понеділок, 26 квітня 2021 16:40
Оцініть матеріал!
(0 голосів)