ГоловнаПорадиРобота з бджоламиПідгодівля бджіл сиропом
Бджільництво в Україні

Підгодівля бджіл сиропом

 Сезон головного взятку завершується. Тож пасічникам слід подбати про підгодівлю бджолосімей цукровим сиропом, якщо їм не достатньо власного меду.

 Якщо у вас є кілька бджолиних сімей у вашому господарстві, підгодівля слабшої сім'ї може викликати крадіжку - яка може повністю знищити слабші вулики. Одним з рішень є використання «відкритого годівання». Це супер легкий проект DIY, і все, що вам потрібно, це пластикове відро з засувкою на кришці і дрель.

 

 

  Шукайте відра, у яких є губа, яка біжить навколо всього відра біля вершини. У цій губи будуть маленькі перегородки. Це дуже важливо. Без губ годівниця не працюватиме. Подробиці див. На малюнку. Використовуючи свердло 1/8 ", просвердлите 1-2 отвори на всьому протязі навколо ємності безпосередньо всередині кромки. Потім просто змішайте воду для подачі цукру і наповніть ємність якомога вище, щоб вона не протікала через отвори, які ви тільки що зробили в верхній частині. Надійно закріпіть кришку, потім візьміть її в будь-якому місці в межах 10 метрів від пасіки і переверніть її на рівну поверхню.

 Майте на увазі, що відкриті годівниці можуть також заманювати інших бджіл з інших пасік за декілька кілометрів від вашого вулика. Вони можуть не знайти його відразу ж, як це роблять ваші бджоли, але варто подумати, якщо вам трапиться жити в безпосередній близькості від іншої пасіки.

 Відкриті годівниці хороші тим, що їх легко приготувати, і вам не потрібно турбуватися про те, щоб втопити, в чому бджоли дійсно гарні, коли справа доходить до годівниць, і ви можете годувати безліч колоній одночасно.

 За матеріалом: DIY Bee Yard Feeder

 

 

 

Останнє редагування Вівторок, 22 грудня 2020 23:48
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Галерея зображень