ГоловнаПро пасікуІнвентарДим-гармата «Варомор»
Бджільництво в Україні

Дим-гармата «Варомор»

Дим-гармата «Варомор» пристрій для обкурювання бджіл при Варотозі.

 

 

 Призначена для ефективного лікування бджіл і профілактики методом димового обкурювання. Значно економить час при високих показниках.

 Варомор - це сучасний засіб для ефективної боротьби з варроатозом у бджіл. Застосовують його в бджільництві способом обкурювання бджіл і при цьому з випаровуванням бджоли отримують лікарські препарати. Речовини, які можуть використовувати бджолярі: флювалінат, біпін, тимол, амітразу, щавлева кислота і т.д. Як розчинник використовують воду, етиловий 96% -й спирт або очищений керосин.

Рецепт №1 

 На 100гр. етилового 96% спирту додаємо 15гр. щавлевої кислоти. Помішуючи, підігріваємо на водяній бані (t 40-50C) до повного розчинення кристалів кислоти. До отриманого розчину додаємо 10 гр. тимолу. Помішувати до повного розчинення. Робочий розчин зазначеного складу добре випаровується без утворення кристалів щавлевої кислоти в системі. Дана кількість розчину розрахована для обробки 25 бджолосімей. Зберігає свої властивості 2-3 неделі. НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ВОСЕНИ і при температурі нижче 15 С.

Рецепт №2 

 Взяти 5 мл. «Біпіну» додати до 100 мл. очищеного гасу. При цьому повинен утворитися однорідний розчин білого відтінку, без осаду. Дана кількість робочого розчину розрахована для обробки 50 бджолосімей. Свої властивості робочий розчин зберігає кілька місяців.

 

 

Останнє редагування Середа, 23 грудня 2020 23:21
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)