ГоловнаПро пасікуІнвентарМаска (сітка лицьова)
Бджільництво в Україні

Маска (сітка лицьова)

 Маска (сітка лицьова) — охороняє від ужалення в голову, обличчя й шию. Вона може бути у вигляді крислатого капелюха зі світлої бавовняної тканини й чорного тюлю (крізь білу тюль погано видно, і від неї швидше стомлюються очі).

 

 У верхню частину капелюха й нижню частину сітки вставляють дротові кола (каркаси), щоб сітка не прилягала щільно до обличчя, а в нижню частину сітки всовують шнурок, який затягується навколо шиї, щоб бджоли не заповзли під сітку. У цей час використовуються й металеві сітки, які набагато міцніші й довговічніші.

 На сьогодні в Україні набувають поширення евро-маски. Від традиційних зразків відрізняється компактною конструкцією - має форму капюшона з широким розтрубом, який щільно прилягає до плечей.

 Збереження форми забезпечує спеціальний каркас, відповідний контурам голови. Жорстка посадка забезпечує достатню відстань між шкірою і сіткою і перешкоджає прямому контакту з бджолами.

 Маска бджоляра Євро відрізняється хорошою вентиляцією, що також важливо - верхня частина капюшона виконана з сітчастої тканини.


Рекомендуємо звернути увагу на дуже якісну продукцію від компанії "Жалостоп" (+38 (050) 451 92 62) 

 

 

Останнє редагування Середа, 23 грудня 2020 23:40
Оцініть матеріал!
(2 голосів)