ГоловнаМультимедіаНовини бджільництваДотації для бджолярів: терміни, суми, документи
Бджільництво в Україні

Дотації для бджолярів: терміни, суми, документи

 Минулого року українські бджолярі уже не вперше мали можливість отримати підтримку від держави – дотації на кожну бджолосім’ю та на закупівлю маток.

   Цього року програму продовжено. Щоб отримати фінансову допомогу, потрібно встигнути подати документи до 1 жовтня, повідомляє SEEDS.

 По 200 гривень на кожну бджолосім’ю можуть отримати пасічники, які утримують від 10 до 300 сімей. Тим, у кого більш ніж 300 вуликів, видають максимальну суму підтримки 60 000 гривень.

 Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2021 року № 517 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107» дещо змінено порядок використання державних коштів, виділених для підтримки бджільництва, повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Сумської ОДА.

 Для отримання дотацій за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної міської ради (органи місцевого самоврядування) такі документи:

  • копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків( крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті) ( фізичні особи);
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма 24-сг (річна) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

ЧИТАТИ: КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУП ДОСЛІДЖУЄ ВПЛИВ БДЖОЛОЗАПИЛЕННЯ НА ВРОЖАЙНІСТЬ

 

 

Останнє редагування П'ятниця, 09 липня 2021 00:28
Оцініть матеріал!
(0 голосів)