ГоловнаПро пасікуІнвентарРукавиці пасічника
Бджільництво в Україні

Рукавиці пасічника

Рукавиці для роботи із бджолами захищають пасічника від укусів бджіл, адже бджолина отрута тільки в невеликій кількості корисна для здоров'я. А коли пасічник оглядає велику кількість сімей рукавиці дають змогу захистити руки і таким чином не дратувати бджіл.

У бджільництві використовують різні засоби для захисту рук але всі вони мають свої недоліки. На ринку можна знайти різні види рукавиць, вони бувають дуже тонкі і жало бджоли дістає до рук пасічника, інші занадто щільні і працюючи в них руки стають мокрими, деякі мають неприємний запах, який дратує бджіл. 

Останнім часом в магазинах з'являються рукавиці від закордонних виробників. Працювати в них велике задоволення - м'яка і тонка шкіра, яка використовується в рукавицях дозволяє все відчувати пальцями  і виконувати навіть точні роботи не відволікаючись ні на що. По всій поверхні рукавичок (пальці, долоні) є дрібні і практично не помітні вентиляційні отвори, які збільшують вентиляцію повітря і виключають запотівання рук. Особливо добре рукавички демонструють свої професійні якості в спекотну погоду.

 

 

Останнє редагування Середа, 23 грудня 2020 23:08
Оцініть матеріал!
(0 голосів)