Версія для друку

Хто наживається на українських пасічниках

В українських пасічників закінчився головний сезон збору меду. Як і завжди залишаються дві головні проблеми - це продати урожай за вигідними цінами та підготуватися до нового сезону. 

На багатьох пасічницьких форумах, серед відеоблогерів тема ціни на мед обговорювалась не раз і багато пасічників сходиться на тому, що "спікулянти" та експортери наживаються на пасічниках. Тема повністю не розкрита і тут ще є над чим працювати. Але тема проблем підготовки до нового сезону не так широко розповсюджена, адже в більшості бджолярі самостійно вирішують всі свої питання. 

 

 

З розвитком Інтернету та поширенням інтернет-магазинів багато пасічників почали робити свої покупки саме в них. При цьому часто стають жертвами купівлі не якісного товару і  не добросовісні власники магазинів цим користуються. Тобто "вилізла" ще одна категорія людей, яка наживається на пасічниках - це виробники та продавці не якісного інвентаря.

Нещодавно довелось здійснити покупку 2-х міні-нуклеусів у відомому українському інтернет-магазині для пасічників. Швидкість обробки замовлення та доставка на рівні, а от отриманим товаром залишився не задоволеним. Об'єктивні коментарі покупців під своїм товаром вони не публікують, лише позитивні. 

Див. фото. Це називається "Топорна робота" або руки із жоп*и.

Багато скажуть: - "Та це не брак". Можливо, це не саме страшне, але проблема не якісного інвентаря дуже важлива. Тема стара, як світ. І багато покупців просто мовчать за це. Ми платимо гроші в надії отримати якісну річ, а виходить, що виробник і продавець просто знущається над пасічниками.

P.S. Нами було вирішено створити нову рубрику на сайті - "Тестуєто". В ній ми будемо розповідати про пасічницький інвентар, який продається в наших магазинах. Долучайтеся і ви.

 

 

Останнє редагування Середа, 30 грудня 2020 10:23
Оцініть матеріал!
(6 голосів)