Варроадез

Варроадез - це кращий фармакологічний препарат для ефективного лікування і профілактичних дій проти кліща варроа (варроатозу) і акарапідозу - це думка багатьох бджолярів, яке підтверджується багаторазовим позитивним досвідом застосування препарату.

 Випускається у формі деревних смужок, просочених препаратом (акарицидом).

Застосування і дозування:
Бджолосім'ї обробляють після первинного огляду навесні і після головного медозбору восени. Обробка відбувається шляхом розміщення деревних смужок з препаратом у вуликах, дотримуючись пропорцію 2 смужки на 11-12 гніздових рамок. У маленькі сім'ї розміщують по одній деревної смужці. У смужці в одному з кінців роблять отвір і підвішують пластину з препаратом у самому центрі вулика між двома рамками. У великій родині пластини підвішують між 3-4 і 7-8 рамками. А для відводків і нуклеусів пластину з препаратом варто розміщувати між 3 і 4 соторамками. Смужки варто залишати на різний часовий інтервал: від 3 діб до цілого місяця, це залежить від кількості друкованого розплоду.

Упаковку з препаратом варто відкривати перед самим використання. Оптимальна температура для зберігання Варроадез - не вище 25 градусів.

 

 

Останнє редагування Вівторок, 29 грудня 2020 16:15
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Детальніше в цій категорії: « Варотом Вірусан »